Ostraha pro firmy

Využijte služeb našich spolehlivých vrátných, kteří zajišťují hlídání objektů 24 hodin denně a provádějí údržbářské práce. Naši pracovníci zaručují bezpečné střežení veškerého majetku, objektů, osob, bezpečný provoz v budově i kontrolu technických zařízení. Jsou vždy vybaveni odpovídajícím způsobem podle náročnosti terénu.

Zajišťujeme ostrahu budov a objektů

Nabízíme služby vrátného a údržbáře pro Olomouc a celou Moravu.

Naši zaměstnanci jsou spolehliví a vstřícní.

Zajišťujeme pravidelnou denní i noční ostrahu objektů 24 hodin denně, každý den v roce. V případě potřeby ihned kontaktujeme majitele a na místo vysíláme expresní pojezdovou četu ostrahy. Naši pracovníci ostrahy pracují dlouhodobě a na jednom objektu zůstávají zpravidla několik let. Plní také roli údržbáře a starají se o drobné opravy a servis.

Nabízíme také možnost náhradního plnění.

Postaráme se o služby vrátnice

Objekty kamerově vybavíme a centrálně sledujeme u pultu centralizované ochrany. Evidujeme veškeré příchody a odchody do budovy. V úschově pohlídáme klíče, pokladnu i veškeré ceniny a finance. Na pracoviště zajišťujeme bezpečnostní dveře, zámky, trezory.

Jednorázově se postaráme také o ostrahu na akcích a událostech – včetně kontroly a výběru vstupného. Zajišťujeme fyzickou ostrahu a doprovody, hlídáme bezpečný převoz cenin, financí a majetku. Při obchůzkách kontrolujeme mimo jiné zabezpečení techniky a strojů.

O své zaměstnance se dobře staráme.

Vybavujeme je tím nejlepším, co právě potřebujete

Hlídači mají vždy černý seriózní oděv, ale mohou být oblečeni dle potřeby elegantně, případně v civilním oděvu (inkognito).

Naše další služby pro firmy

Perfektní poměr ceny a kvality.

Prádelna pro firmy

Postaráme se o všechno praní a čištění vašeho prádla. Zajišťujeme pravidelnou a odbornou péči o veškeré oděvy a prádlo.

Úklid pro firmy

Odstranění prachu a povrchových nečistot, čištění kuchyňských linek, spotřebičů, digestoří, sporáků, odstranění mastnoty, připálenin.

Referenční zakázky

Podívejte se na naše vybrané reference

Popište nám vaší představu

a my se do 48 hodin ozveme s nápadem na vyřešení

CAPTCHA image