Prádelna pro firmy

Potřebujete, aby se Vám někdo kompletně postaral o veškerý firemní textil? Ať už o pracovní oděvy, ložní prádlo, záclony, ubrusy či montérky? Máme bohaté zkušenosti s údržbou prádla pro hotely, penziony, kadeřnictví. Dokážeme si poradit i s náročnějším textilem ze zdravotnictví či přímo z výrobních hal.

Služby expresní prádelny a čistírny pro firmy

Zajišťujeme pravidelnou a odbornou péči o veškeré firemní oděvy a prádlo.

Postaráme se o ložní prádlo v hotelech a ubytovnách, o ubrusy a pracovní oděvy v restauracích a potravinářství. Čistíme prádlo ze zdravotnictví, včetně operačního a lůžkového. Pereme a čistíme prádlo a oděvy z průmyslových hal a výroby, které je velmi znečištěné průmyslovými oleji a denním provozem.

Svoz prádla máte u nás zdarma

Provádíme pravidelný svoz a dovoz prádla přímo do provozovny. Prádlo a oděvy čistíme mokrou a chemickou cestou ve speciálních strojích a čistících programech. Postaráme se o veškeré praní a čištění Vašeho textilu, pravidelně, abyste měli vždy zajištěno perfektně čisté a vyžehlené prádlo.

Jsme členy SOTEX, a.s. a náš personál pravidelně odborně školíme v nejnovějších trendech v péči o textil.

Postaráme se o běžnou údržbu, ale dokážeme odstranit i velmi odolné skvrny. Odborně zvolíme ideální způsob čištění a vhodný čistící prostředek šetrný k prádlu a splňující všechny hygienické a evropské atesty.

Praní

Pravidelný svoz veškerého špinavého prádla a oděvů, přímo z provozovny a zase zpět. Expresní praní a čištění prádla z gastronomických, hotelových, zdravotních a průmyslových provozů.

Čištění

Postaráme se o veškerý firemní textil, který potřebuje odborně vyčistit. Čistíme velmi znečištěné firemní prádlo a pracovní oděvy od biologického i průmyslového znečištění.

Šití

Naše profesionální prádelna disponuje šicí dílnou, kde Vám Váš textil rádi upravíme a vrátíme do původního stavu. Vyspravení švů, přišití knoflíku, výměna zipu, neviditelné zašití děr, zkrácení, zužování či prodloužení oděvů. Dokonce Vám rádi ušijeme téměř vše podle Vašich představ. Máme bohaté zkušenosti s opravami oděvů, zakázkovým šitím povlečení, záclon a ubrusů. Či šitím textilu do zdravotnictví.

Naše další služby pro firmy

Perfektní poměr ceny a kvality.

Ostraha pro firmy

Zajistěte svůj podnik před možnou krádeží či technickou poruchou. Poskytujeme bezpečnostní služby přímo na míru Vašemu podniku. Služby vrátnice a správce budovy.

Úklid pro firmy

Odstranění prachu a povrchových nečistot, čištění kuchyňských linek, spotřebičů, digestoří, sporáků, odstranění mastnoty, připálenin.

Referenční zakázky

Podívejte se na naše vybrané reference

Popište nám vaší představu

a my se do 48 hodin ozveme s nápadem na vyřešení

CAPTCHA image