Úklidové služby pro firmy

Nabízíme komplexní úklid administrativních, zdravotnických, potravinářských, hotelových i gastronomických provozů. Uklízíme také venkovní prostory a stavby.

Poskytujeme své služby různorodým firmám

Umíme skoro všechno! Najdeme cestu i pro vás.

GASTRONOMIE, RESTAURACE (potravinářství, supermarkety)

Odstranění prachu a povrchových nečistot, čištění kuchyňských linek, spotřebičů, digestoří, sporáků, odstranění mastnoty, připálenin, vodního kamene, strojní vysávání a mytí podlah, mytí oken, žaluzií, výloh, čištění a praní ubrusů a pracovních oděvů.

HOTELNICTVÍ, UBYTOVÁNÍ

Odstranění prachu, povrchových nečistot, strojní vysávání a mytí podlah, klasické vysávání, koberců a čalounění, mytí oken a žaluzií, výloh, mytí schodišť a výtahů, stlaní postelí, výměna ložního prádla, mytí koupelen a toalet, úklid v restauraci a kuchyni, praní a čištění ložního povlečení, ručníků, pracovních oděvů, ubrusů, záclon a závěsů.

PRŮMYSL, HALY, VÝROBA

Strojní vysávání, strojní mytí podlah, čištění podlah a ochrana pomocí nanesení polymeru, čištění vysokotlakými stroji WAP, úklid společných prostor, šaten, sociálních zařízení, kanceláří, úklid chodeb, schodišť a výtahů, venkovní úklid, praní a čištění velmi znečištěných pracovních oděvů.

ZDRAVOTNICTVÍ, ORDINACE
(čekárny, laboratoře)

Desinfekce ploch a povrchu, strojní vysávání, mytí a čištění podlah a schodišť, mytí oken, žaluzií, skleněných ploch, vitrín, výloh, úklid čekáren, ordinací, laboratoří, kanceláří, mytí obkladových desek a dlaždic, praní a čištění pracovních oděvů a zdravotních textilií.

administrativní budovy

Odstranění prachu, strojní vysávání a mytí podlah, úklid schodiště a výtahů, vynášení odpadu, venkovní údržba, mytí oken, žaluzií, výloh, čištění koberců, čalounění.

VEŘEJNÝ PROSTOR, VENKOVNÍ ÚKLIDY

Úklid veřejných prostor, obchodních domů, čištění eskalátorů, sálů, divadel, škol, školek, nádražních budov, kolejišť, pravidelné sekání trávy.

Vyberte si z nabídky našich služeb

Perfektní poměr ceny a kvality.

Profesionálním úklidovým službám se věnujeme již 25 let a byli jsme první úklidová firma na Moravě, která získala certifikát ISO. Naše firma sídlí v Olomouci, ale působíme po celé Moravě, od Břeclavi až k polským hranicím. Používáme nové technologie a šetrné čisticí prostředky, které splňují všechny atesty a vyhlášky požadované podle směrnic EU a hygieny.

Mytí oken a výloh

Čistá a upravená výloha dává vyniknout Vašemu zboží a ukazuje zákazníkům, že je pro vás důležitý každý detail. V uklizeném prostředí jde navíc práce lépe od ruky a nikoho nic nerozptyluje.

Nabízíme jak jednorázové mytí oken, tak pravidelný týdenní či měsíční servis. Zajišťujeme nejen mytí oken, výloh, vitrín a dalších prosklených ploch, ale také čištění žaluzií, výměnu a praní záclon a závěsů či pořádné vydrhnutí oken po rekonstrukci či stavbě.

Záclony a závěsy vám rádi vypereme v naší profesionální prádelně, nabízíme také možnost ušití záclon na míru.

Čištění koberců

Koberce v komerčních prostorách jako jsou kanceláře, hotely, úřady či firmy jsou vysoce vytížené po celý den. Přejdou po nich desítky a stovky lidí, tu se rozlije káva, tam proběhne pes nebo personál v zablácené obuvi. Pro zachování reprezentativního vzhledu je potřeba kobercům věnovat pravidelnou péči, aby si udržely svůj původní vzhled, pevnost a odolnost. Silně zatěžované koberce by měly projít pořádnou očistou alespoň dvakrát ročně, těm méně frekventovaným stačí pravidelná roční údržba.

Nabízíme pravidelné čištění koberců i nárazová čištění. Používáme efektivní a šetrné čisticí prostředky a nečistoty odstraňujeme pomocí nejmodernějších technologií. K čištění používáme špičkové parní stroje, které nečistoty odstraní šetrně a efektivně a zajistí tak, dokonalé vyčištění a rychlé schnutí koberců. Každá minuta čekání je drahá, a tak našim zákazníkům chceme ušetřit čas i peníze. Objednávky přijímáme obratem a vyřizujeme bez odkladu.

Komplexní úklidový servis domů a kanceláří

Prestiž každé firmy závisí nejen na obchodních výsledcích, ale také na prezentaci pracovního prostředí. Pokud chcete, aby se u vás dobře cítili nejen vaši pracovníci, ale také návštěvy a potenciální klienti, svěřte nám komplexní úklidový servis Vaší firmy. Postaráme se o každý detail a uvedeme Vaše prostory do reprezentativního stavu.

Nabízíme jednorázové i pravidelné úklidy nejrůznějšího rozsahu:

 • umyjeme podlahy, vyluxujeme a vyčistíme koberce
 • umyjeme nádobí a vyneseme odpadky
 • umyjeme okna, vyčistíme žaluzie, vypereme a vyměníme záclony, závěsy i ubrusy
 • utřeme prach a nečistoty ze židlí, stolů, osvětlení, parapetů, meziokenních prostory, elektrických spotřebičů a dalšího nábytku
 • uklidíme sociální zařízení a zkontrolujeme stav hygienických zásobníků

Rozsah úklidu záleží na vašich potřebách a individuálních požadavcích. Umíme se postarat i o květiny nebo prádlo či o veškerý Váš textil. Záclony a závěsy vám rádi vypereme v naší profesionální prádelně.

Úklid po malování a stavebních úpravách

Nabízíme závěrečný úklid po stavebních úpravách, rekonstrukcích nebo finální úklid před uvedením nových firemních prostor do provozu. Zajišťujeme úklid po malování a řemeslnících. Svěřit nám můžete jak rozsáhlé firemní prostory, tak menší kancelářské a administrativní objekty/místnosti. Uvedeme do pořádku každé zákoutí Vašich firemních prostor a to – od podlahy až po okenní parapety. Podle Vašich požadavků.

Chápeme, že se chcete co nejrychleji nastěhovat nebo začít v prostorách znovu pracovat, proto naši práci vykonáváme rychle a zároveň díky odbornému vyškolenému personálu vždy kvalitně, precizně a pečlivě.

Úklid po stavební či malířské práci obvykle zahrnuje:

 • mytí podlah
 • luxování a čištění koberců
 • mytí oken, parapetů a meziokenních prostor
 • čištění žaluzií
 • věšení záclon a závěsů
 • odstranění skvrn po malířích

Svěřte náročný úklid profesionálům a nechte své prostory znovu zazářit čistotou.

Vysávání a čištění průmyslových hal

Nabízíme spolehlivý a rychlý úklid provozních hal, a to jak jednorázový, tak pravidelný. Používáme moderní technologie a efektivní čisticí prostředky. Naši pracovníci jsou kvalifikovaní a mají dlouholeté zkušenosti. Vždy dbají dodržování bezpečnostních předpisů, používají vhodné technologie a přizpůsobují se mnohdy náročným a omezeným podmínkám v provozu průmyslových hal. Průmyslové haly bývají v provozu prakticky nepřetržitě, proto je někdy náročnější zajistit pravidelný a pečlivý úklid těchto prostor.

Úklid průmyslových hal obvykle zahrnuje:

 • vysávání podlah, mytí podlah
 • čištění přilehlých prostor
 • úklid sociálních zařízení, doplnění zásobníků
 • pravidelné mytí oken
 • odborné čištění přístrojů a výrobních linek

Prodej a servis čisticích prostředků

Na trhu existuje celá řada produktů sanitární techniky – od velmi kvalitních po průměrné a nevhodné. Správná volba těchto produktů vyžaduje důkladné studium dané oblasti a určité zkušenosti – pokud nemáte čas trávit hodiny výběrem sanitárního vybavení, obraťte se na nás a svěřte jeho výběr odborníkům. Rádi vám poradíme, jak dodržet nutné hygienické normy pro provozování firemních prostor a jaká sanitární technika bude vhodná pro váš provoz ve firmě.

Poradíme vám s výběrem, zajistíme nákup i servis – pomůžeme vám ušetřit čas, peníze a nervy.

Trh se sanitárními výrobky sledujeme už 25 let, kdy se na něm pohybujeme každý den, proto jsme schopni vybrat a zajistit vhodné a ověřené produkty, se kterými budete spokojeni dlouhá léta. Poradíme vám především s funkčností a vhodností. Otázky vkusu už necháme na vašem uvážení.

Renovace podlah s nanesením polymeru

Základem kvalitní podlahy je rychlá a snadná omyvatelnost, odolnost vůči desinfekčním prostředkům a samozřejmě protiskluzovost. Takové vlastnosti by měly mít podlahy ve zdravotnických zařízeních, ale jsou neméně důležité i pro restaurace, kanceláře, kadeřnictví nebo hotely.

Renovace podlahy začíná důkladným vyčištěním a neutralizací jejího povrchu. Následně podlahu pečlivě vysušíme a položíme speciální polymery, které zajistí protiskluzovost, vysokou odolnost a snadnou údržbu. Použití kvalitních polymerů udrží vaši podlahu v kondici a nebudete muset přemýšlet o její výměně. Pokud budete chtít, aby se podlaha opravdu blýskla, můžeme povrchovou vrstvu polymeru na přání hned i vyleštit.

Polymery jsou vhodné pro lesklé i matné podlahy. Pomohou podlahám se zvýšeným provozem, ale také podlahám v administrativních budovách, kam tolik návštěvníků nechodí. Údržba polymerové vrstvy není náročnou operací. Pokud je na některých místech polymer prošlapán či jinak mechanicky poškozen, odstraníme svrchní vrstvu a nahradíme ji vrstvou novou.

Mytí tlakovodními systémy WAP

Nabízíme vysokotlaké čištění studenou nebo teplou vodou. Moderní technologie představují rychlou a účinnou alternativu ke klasickým čistícím technikám. Používáme mobilní systém WAP a vybíráme si stroje špičkové kvality, které jsou ověřeny přímo samotnými uživateli.

S tlakovodními systémy WAP máme dlouholeté zkušenosti a naši pracovníci jsou pečlivě proškoleni v jejich obsluze. Mytí přístroji WAP probíhá vždy rychle a kvalitně.

Naše další služby pro firmy

Perfektní poměr ceny a kvality.

Prádelna pro firmy

Zajistíme pravidelnou údržbu veškerého Vašeho firemního textilu. Kompletně se postaráme o Vaše firemní prádlo, zajistíme pravidelný svoz, odborné čištění a perfektní vymandlování.

Ostraha pro firmy

Zajistěte svůj podnik před možnou krádeží či technickou poruchou. Poskytujeme bezpečnostní služby přímo na míru Vašemu podniku. Služby vrátnice a správce budovy.

Referenční zakázky

Podívejte se na naše vybrané reference

Popište nám vaší představu

a my se do 48 hodin ozveme s nápadem na vyřešení

CAPTCHA image