Prádelna pro domácnosti

Kompletně se postaráme o všechno praní a čištění vašeho prádla v domácnosti. Prádlo všeho druhu pravidelně odvezeme a čisté zase přivezeme až k Vám domů. Naprosto se postaráme o jeho čistotu a svěžest, včetně žehlení a mandlování.

Služby expresní prádelny a čistírny pro domácnosti

Kompletně se postaráme o všechno praní a čištění vašeho prádla v domácnosti.

Naše služby jsou vždy precizní a mají výborný poměr ceny a kvality. Dbáme na každý detail Vašeho textilu. Postaráme se i o svoz prádla.

Voňavé praní se vší diskrétností

Pereme ložní prádlo, osobní prádlo, včetně spodního prádla, na které Vám poskytneme speciální pratelné vaky, díky kterým prádlo vůbec nepřijde s nikým do kontaktu. Vak však zajistí, že bude perfektně a šetrně vyprané a suché. Zajišťujeme čištění oděvů mokrou i chemickou cestou, vždy dle konkrétních specifik materiálu.

Máme zkušenosti a dobře známe všechny textilní materiály a jejich vlastnosti a potřeby. Vyčistíme klasickou bavlněnou látkou, tak umělou tkaninu, vlnu, kašmír, hedvábí, koženku, kůži, semišem a další. Zajišťujeme také pouze klasické žehlení a mandlování.

Praní

Praní prádla ložního, osobního i spodního (ve speciálních pracích vacích) po kilech. Při klasickém žehlení a praní. Pokud do Vaší tašky vložíte oděv, který potřebuje speciální čistící péči, či žehlení (košile, kabáty, bundy), předem Vám zavoláme, zda si přejete i tyto oděvy vyčistit/vyžehlit. Cena za klasické praní a žehlení je jednotná, není třeba prádlo třídit dle barev, pereme velmi šetrně a barvy nepouští.

Čištění

Specializujeme se na čištění mokrou i chemickou cestou. Vyčistíme všechny druhy textilu. Vyčistíme klasickou bavlněnou látkou, tak umělou tkaninu, vlnu, kašmír, hedvábí, koženku, kůži, semišem a další. Zajišťujeme také pouze klasické žehlení a mandlování.

Šití

Drobné opravy oděvů, zašívání děr, přišívání knoflíků, opravy zipů, podšívky, Zkracování kalhot, kabátů, bund a dalšího. Šití záclon, závěsů, povlečení z Vaší oblíbené látky v požadovaných rozměrech.

Orientační ceny služeb pro domácnosti

Každou zakázku naceňujeme individuálně.
Můžete se ale podívat, že si nás můžete dovolit i vy!

Naše další služby pro domácnosti

Úklid pro domácnosti

Odstranění prachu a povrchových nečistot, čištění kuchyňských linek, spotřebičů, digestoří, sporáků, odstranění mastnoty, připálenin.

Popište nám vaší představu

a my se do 48 hodin ozveme s nápadem na vyřešení

CAPTCHA image