Úklidové služby pro domácnosti

Zajišťujeme pravidelné i jednorázové úklidové služby pro domácnosti v Olomouci a okolí. S úklidem máme zkušenosti již 25 let a víme, že nejdůležitější je kvalita a rychlost poskytovaných služeb.

Poradíme si s úklidem každého
domova individuálně

Zajišťujeme úklidy pro různorodé domácnosti.

Naše pracovnice jsou pečlivě proškoleny a zaměřeny výhradně na péči o domácnosti. O běžný týdenní úklid se Vám postará Vaše osobní hospodyně. Větší generální úklidy zajistí úklidová četa, která náročnější a větší objem práce odvede rychle a odborně pomocí speciálního úklidového vybavení a techniky.

JEDNORÁZOVÉ, GENERÁLNÍ ÚKLIDY

Mytí oken, žaluzií, čištění koberců, čalounění, generální úklid po malování, stěhování, venkovní sekání trávy.

PRAVIDELNÉ ÚKLIDY, HOSPODYNĚ

Setření prachu, vysávání, vytírání, kuchyňská linka, koupelna a wc, převlékání postele, žehlení prádla.

Pro domácnosti máme řadu služeb

Poměr ceny a kvality se vám bude líbit!

Jsme česká rodinná firma s kvalifikovanými a pečlivými zaměstnanci. Profesionálním úklidovým službám se věnujeme již 25 let. Naše firma sídlí v Olomouci, ale působíme po celé Moravě.

Mytí oken a žaluzií

Čistá okna dají Vaší domácnosti zcela nové světlo. Pohled ven Vám už nebudou kazit nevzhledné šmouhy a venkovní nánosy špíny. Známe postupy, jak dokonale vyčistit a naleštit každé zákoutí Vašich oken. Poradíme si se všemi typy rámů, skel a jsme připraveni i na výškové čištění v hůře dostupných místech. Nabízíme jak jednorázové mytí oken, tak pravidelnou měsíční a jiné mytí. Zajišťujeme nejen mytí oken, vitrín a dalších prosklených ploch, ale také čištění žaluzií, výměnu a praní záclon a závěsů či pořádné vydrhnutí oken po rekonstrukci či stavbě.

 • nabízíme profesionální přístup i vybavení
 • moderní technologie a čisticí prostředky
 • technické vybavení pro výškové práce
 • pečlivé a spolehlivé pracovníky
 • kvalitně a efektivně odvedenou práci

Záclony a závěsy vám rádi vypereme v naší profesionální prádelně.

Čištění koberců

Koberce nám krásně zútulňují domov. Textilní materiál je však náchylnější na běžný chod domácnosti a je nutné jej pravidelně čistit. Koberce bez pravidelné údržby brzy zašednou a udržuje se v nich velké množství prachu a mikroorganismů. Dlouho zaschlé rozlité tekutiny bez rychlého a odborného zásahu mohou v koberce lepit a ničit. Pro zachování reprezentativního vzhledu je potřeba kobercům věnovat pravidelnou péči, aby si udržely svůj původní vzhled, pevnost a odolnost. Silně zatěžované koberce by měly projít pořádnou očistou alespoň dvakrát ročně, těm méně frekventovaným stačí pravidelná roční údržba. V případě nenadálého znečištění se na nás neváhejte obrátit, odborně a obratem Váš koberec důkladně vyčistíme, aby byl zase jako nový.

Nabízíme pravidelné čištění koberců i nárazová čištění. Používáme efektivní a šetrné čisticí prostředky a nečistoty odstraňujeme pomocí nejmodernějších technologií. K čištění používáme špičkové parní stroje, které nečistoty odstraní šetrně a efektivně a zajistí tak, dokonalé vyčištění a rychlé schnutí koberců. Každá minuta čekání je drahá, a tak našim zákazníkům chceme ušetřit čas i peníze. Objednávky přijímáme obratem a vyřizujeme bez odkladu.

Úklid po malování a stavebních úpravách

Nabízíme závěrečný i průběžný úklid po stavebních úpravách, rekonstrukcích nebo finální úklid před a po stěhování do nového bydlení. Zajišťujeme úklid po malování a řemeslnících. Svěřit nám můžete jak rozsáhlé domy, tak menší byty a garsonky. Uvedeme do pořádku každé zákoutí a to od podlahy až po okenní parapety. Podle Vašich požadavků. Chápeme, že se chcete co nejrychleji nastěhovat a začít nově bydlet. Stěhování vyžaduje mnoho zařizování a úklid může být v těchto chvílích to poslední, na co máte pomyšlení. Díky odbornému vyškolenému personálu probíhá naše práce rychle, kvalitně, precizně a pečlivě.

Úklid po stavební či malířské práci obvykle zahrnuje:

 • mytí podlah
 • luxování a čištění koberců
 • mytí oken, parapetů a meziokenních prostor
 • čištění žaluzií
 • věšení záclon a závěsů
 • odstranění skvrn po malířích

Prodej a servis sanitární techniky

Na trhu existuje celá řada produktů sanitární techniky – od velmi kvalitních po průměrné a nevhodné. Správná volba těchto produktů vyžaduje důkladné studium dané oblasti a určité zkušenosti – pokud nemáte čas trávit hodiny výběrem sanitárního vybavení, obraťte se na nás a svěřte jeho výběr odborníkům. Rádi vám poradíme, jaké čistidla se hodí na konkrétní povrch a materiál.

Poradíme vám s výběrem, zajistíme nákup i servis – pomůžeme vám ušetřit čas, peníze a nervy.

Trh se sanitárními výrobky sledujeme už 23 let, kdy se na něm pohybujeme každý den, proto jsme schopni vybrat a zajistit vhodné a ověřené produkty, se kterými budete spokojeni dlouhá léta. Poradíme vám především s funkčností a vhodností. Otázky designu a vkusu už necháme na vašem uvážení.

Renovace podlah s nanesením polymeru

Základem kvalitní podlahy je rychlá a snadná omyvatelnost, odolnost vůči desinfekčním prostředkům a samozřejmě protiskluzovost. Podlahy v domácnosti jsou denně zatěžovány běžným provozem a časem ztrácí na svém půvabu a novosti. Pokud chcete mít podlahu maximálně chráněnou před vnějšími vlivy, vyzkoušejte renovaci podlahových povrchů s pomocí nanesení ochranného polymeru.

Renovace podlahy začíná důkladným vyčištěním a neutralizací jejího povrchu. Následně podlahu pečlivě vysušíme a položíme speciální polymery, které zajistí protiskluzovost, vysokou odolnost a snadnou údržbu. Použití kvalitních polymerů udrží vaši podlahu v kondici a nebudete muset přemýšlet o její výměně. Pokud budete chtít, aby se podlaha opravdu blýskla, můžeme povrchovou vrstvu polymeru na přání hned i vyleštit.

Polymery jsou vhodné pro lesklé i matné podlahy. Pomohou podlahám, které jsou zatížené a náchylné k poškození. Údržba polymerové vrstvy není náročnou operací: Pokud je na některých místech polymer prošlapán či jinak mechanicky poškozen, odstraníme svrchní vrstvu a nahradíme ji vrstvou novou.

Mytí tlakovodními systémy WAP

Nabízíme vysokotlaké čištění studenou nebo teplou vodou. Moderní technologie představují rychlou a účinnou alternativu ke klasickým čistícím technikám. Používáme mobilní systém WAP a vybíráme si stroje špičkové kvality, které jsou ověřeny přímo samotnými uživateli.

S tlakovodními systémy WAP máme dlouholeté zkušenosti a naši pracovníci jsou pečlivě proškoleni v jejich obsluze. Mytí přístroji WAP probíhá vždy rychle a kvalitně.

Vyzkoušejte efektivní odstranění dlouhodobě zašlých venkovních teras, chodníků, fasád a dalších povrchů Vaší zahrady.

Naše další služby pro domácnosti

Prádelna pro domácnosti

Postaráme se o všechno praní a čištění vašeho prádla. Zajišťujeme pravidelnou a odbornou péči o veškeré oděvy a prádlo.

Orientační ceny služeb pro domácnosti

Každou zakázku naceňujeme individuálně.
Můžete se ale podívat, že si nás můžete dovolit i vy!

Popište nám vaší představu

a my se do 48 hodin ozveme s nápadem na vyřešení

CAPTCHA image